Interclub Midweek

Hier de uitslag van de interclub midweek met enkele foto's van de deelnemende ploegen en de laureaten.Proficiat aan alle deelnemers voor hun sportieve inzet. Hopelijk zien we ze volgendjaat terug voor een spannende competitie.

Ploegenuitslag:  Kampioen en     Goud:     Margrietjes 3
                                                         Zilver:    Zwart Goortjes
                                                         Brons:    De Troontjes    

Individuele uitslag:    Dames scratch:        Karin GijseN
                                    Dames Handicap:   Tamara Defoordt

                                    Heren scratch:          Michael Segers
                                    Heren handicap       Jefke Belmans

                                                           

               

                               

                   
                   
 

 

Finale Cera Trophy midweek competitie 2010-2011

Voor de finale van de midweek competitie kwamen de ploegen samen uit de verschillende regios. De uiteindelijke titel werd behaald door de ploeg van "De Troontjes" uit Vorselaar . De ploeg bestaande uit Peggy Thijs, Liliane Van Sumsen, Frieda Pelgrims, Marina Van Beers en Christel Streumers werd dus bekroond met de Cera Trophy.

Individuele prestaties vind u hieronder alsook de fotos van de laureaten.

Cera midweek
  Dames Heren
Scratch Gysen Karin De Toppers 1075 Van Genechten Nico St. Elisabeth 1481
Handicap Van Beers Marina De Troontjes 1686 Van Cauteren Marcel Tandem A 1787

 

Finale Cera Trophy zaterdag competitie 2010-2011

Op zaterdag 9 april werd de finale gespeeld van deze competitie. Het was nogal spannend gezien er nog gestreden moest worden tot de laatste moment en er ook individueel nog enkele spelers in aanmerking konden komen voor de Trophy.

De uiteindelijke finale bracht de kampioenstitel naar de Bowling Foxes uit Vilvoorde .
Hieronder vindt u de einduitslag alsook de individuele prestaties.    

Uitslag   Cera zaterdag
1 Bowling Foxes  

 

2 Vennebowlers 2     Dames Heren
3 Vennebowlers 1   Scratch Heremans Joke Vennebowlers 2 2024 Corneille Jan Vennebowlers 2 2236
4 Huis 34   Handicap Van de Sande Hilde Vennebowlers 1 2556 Pauwels Peeter Huis 34 2658
  Bowling Dots                

 

          

Finale Cera Trophy midweek competitie 2009-2010

Na de finale van de zaterdagcompetitie werd dan op woensdag 21 april deze gespeeld van de midweek. Alle ploegen waren op
hun sterkst vertegenwoordigt en er werd intens gespeeld voor de finale plaatsen. Ook individueel werden sterke prestaties geleverd.

                                       

Uitslag Handicap:    Dames:    Ingrid Helsen (De toppers)                     2533 kegels                                               
                                   Heren :    Thomas Steegen  (Tandem B)               2584 kegels

Uitslag Scratch:        Dames:   Karin Gysen (De Toppers)                      1458 kegels
                                   Heren      Nico Vangenechten (Vogelzangers)      1945 kegels

Uitslag finale:            Goud :     De Kegelaars ( Laakdal)
                                   Zilver :     De Hei (Dessel)
                                   Brons      St. Elisabeth. (Wijchmaal)

                                               

  

                   

 

Finale Cera Trophy zaterdagcompetitie 2009-2010

Op zaterdag 10 april werd de finale van de Cera Trophy zaterdagcompetitie beslist om iut te maken wie uiteindelijk zich de overwinnaar mocht noemen.
Voor de 1 en de 2 plaats werd heftig gestreden tussen de "Bowling Foxes" en de "Keibowlers". Uiteindelijk moesten de spelers van Mispo de duimen leggen tegen het sterke team uit Vilvoorde. De 3 en 4 plaats moets tussen de twee ploegen van de Vennebowlers beslecht worden die uiteindelijk gewonnen werd door de Vennebowlers 1. De "Bowling Dots" en "Huis 32-34" speelden gelijk zodat ze op een gedeelde 5 plaats kwamen.

De winnaars "Bowling Foxes" en de eervolle 2 plaats "Keibowlers"

De "Vennebowlers 1 en 2" op de derde en vierde plaats.    De gedeelde 5 plaats "Huis32-34" en de "Bowling Dots"

Individuele uitslagen: Scratch:    Dames:    Ilse Meeganck (Mispo)
                                                       Heren:      Jan Corneillie (Vennebowlers)

                                     Handicap: Dames   :    Linda Verbraeken (Mispo)
                                                        Heren:         Luc Diels (Mispo)

Luc, Linda, Jan en Ilse

 

Seizoen 2009-2010

 

Reeks 1
Vennebowlers 1 Bowling Dots 8 0
Bowlingfoxes Vrij    
     
Reeks 2
 Keibowlers Vennebowlers 2 6 2
Huis32- 34 Vrij    
     
Noorderkempen 1
De Troontjes De Kegels 4 2
Zwart Goortjes Vrij    
     
Noorderkempen 2
De Allesomversmijters De Toppers 0 0
De Hei Vrij    
Limburg
Tandem A De Vogelzangers 2 6 0
Tandem B Sint Elisabeth 2 4
     
Zuiderkempen
De Schakelaars De Kegelaars 4 2
De Vogelzangers De Bowlers 0 6
     
     

 

Klassement
Reeks 1 Gesp Punt
1 Bowling Foxes 4 19
2 Vennebowlers 1 4 17
3 Bowling Dots 4 12
   
Reeks 2    
1 Keibowlers 4 18
2 Vennebowlers 2 4 16
3 Huis32- 34 4 14
     
Noorderkempen 1    
1 De Kegels 4 20
2 De Troontjes 4 8
3 Zwart Goortjes 4 2
     
Noorderkempen 2    
1 De Hei 3 18
2 De Toppers 3 10
3 De Allesomversmijters 2 2
     
Limburg    
1 Sint Elisabeth 6 22
2 Tandem B 6 21
3 De Vogelzangers 2 6 17
4 Tandem A 6 12
     
Zuiderkempen    
1 De Kegelaars 6 24
2 De Bowlers 6 24
3 De Schakelaars 6 18
4 De Vogelzangers 6 6
     
     

 

Finale Cera Trophy zaterdagcompetitie 2008-2009

Zaterdag 9 mei werd met 6 ploegen de finale gespeeld tussen 1&2;3&4; 5&6. Als overwinnaar kwam de ploeg van het Vosje . Proficiat aan deze schitterende ploeg. de tweede en de derde plaats werden ingenomen door de  Vennebowlers 2 en de Keibowlers.

Voor de individuele laureaten gingen de medailles naar Ilse Meeganck (Mispo) en Jan Corneille (Vennebowlers2) voor de scratch. In de handicap gingen de medailles naar Linda Verbraeken (Mispo) en naar Kim De Schrijver (Bowling Foxes 't Vosje Vilvoorde)

                                                                   

Finale Cera Foundation midweek seizoen 2008-2009.

Hier de fotos van de winnaarsploeg: De vogelzangers alsook de individuele winnaars scratch en handicap

 

Seizoen 2008-2009

 

Reeks 1
Vennebowlers1 Bowling Dots 8 0
Bowlingfoxes Vrij    
Reeks 2
Keibowlers  Vennebowlers 2 2 6
Huis32- 34 Vrij    
Noorderkempen
Zwart Goortjes De Allesomversmijters 6 0
Margrietjes De Troontjes 0 6
Limburg
Tandem B Sint Elisabeth 0 6
Tandem A De Vogelzangers 2 4 2
Zuiderkempen
De Vogelzangers De Bowlers 4 2
De Schakelaars De Kegelaars 6 0

 

Klassement
Reeks 1 Gesp Punt
1 Vennebowlers 1 4 18
2 Bowling Foxes 4 18
3 Bowling Dots 4 12
Reeks 2    
1 Vennebowlers 2 4 20
2 Huis32- 34 4 14
3 Keibowlers 4 14
Noorderkempen    
1 Zwart Goortjes 6 30
2 De Allesomversmijters 6 18
3 Margrietjes 6 16
4 De Troontjes 6 8
Limburg    
1 De Vogelzangers 2 6 28
2 Sint Elisabeth 6 22
3 Tandem A 6 14
4 Tandem B 6 8
Zuiderkempen    
1 De Vogelzangers 6 20
2 De Kegelaars 6 18
3 De Bowlers 6 18
4 De Schakelaars 6 16
     
     
LEIDER INDIVIDUEEL HANDICAP EN SCRATCH CERA
           
ZATERDAG REEKSEN
  DAMES SCRATCH   DAMES HANDICAP
1 Snauwaert Liesbeth Bowling Dots 1 Meganck Ilse Bowling Dots
2 Meganck Ilse Bowling Dots 2 Snauwaert Liesbeth Bowling Dots
3 LemmensNicole Vennebowlers 2 3 LemmensNicole Vennebowlers 2
           
  HEREN SCRATCH   HEREN HANDICAP
1 Corneille Jan Vennebowlers 2 1 Van de weyer Roel Vennebowlers 2
2 De Baerdemaeker Kris 't Vosje 2 De Schrujver Kim 't Vosje
3 Serneels Koen Vennebowlers 2 3 Hoefkens Luc Huis 32-34
           
MIDWEEK REEKSEN
  DAMES SCRATCH   DAMES HANDICAP
1 Chody France  Schakelaars 1 Van Der Borght Simonne Kegelaars
2 Swinnen Rosa ST; Elisabeth 2 Horemans Jo Schakelaars
3 Backman Magda Zwart Goor 3 Wouters Liesbeth Kegelaars
           
  HEREN SCRATCH   HEREN HANDICAP
1 Van Genechten Nico Vogelzangers 1 Van Genechten Nico Vogelzangers
2 Maes Johan Kegelaars 2 Cremers Jaak  St Elisabeth
3 Verjans Kevin Tandem A 3 Tielens Gerd Vogelzangers 2

Finale Midweekcompetitie op 22 april 2009
Finale zaterdagcompetitie op 9 mei 2009

 

Finale Cera Foundation zaterdagcompetitie 2007-2008

De prijzen werden uitgereikt door Hubert en Lucien van de Cera Foundation

Individuele laureaten:     Scratch:    Nicole Lemmens en Jan Corneillie
                                        Handicap: Linda Verbraeken en Johny Verachtert

 

Na het finale spel was de uitslag de volgende:

    1. Vennebowlers 1
    2. Vennebowlers 2
    3. Huis 32
    4. Bowling Dots
    5. Bowlingfoxes
    6. Keibowlers

 

 

Reeks 1
 Vennebowlers1 Bowling Dots 8 0
Bowlingfoxes Vrij    
Reeks 2
 Keibowlers Vennebowlers 2 0 8
Huis32- 34 Vrij    
Noorderkempen
Zwart Goortjes De Allesomversmijters 4 2
 Margrietjes De Troontjes 4 2
Limburg
Tandem A Strikers 4 2
Tandem B Sint Elisabeth  0 6
Zuiderkempen
De Vogelzangers De Schakelaars 2 4
De Bowlers De Kegelaars 2 4

 

Klassement
Reeks 1 Gesp Punt
1 Vennebowlers 1 4 18
2 Bowling Dots 4 16
3 Bowling Foxes 4 12
Reeks 2    
1 Vennebowlers 2 4 22
2 Huis32- 34 4 16
3 Keibowlers 4 10
Noorderkempen    
1 Margrietjes 6 26
2 Zwart Goortjes 6 20
3 De Troontjes 6 16
4 De Allesomversmijters 6 10
Limburg    
1 Tandem A 6 22
2 Sint Elisabeth 6 20
3 Strikers 6 18
4 Tandem B 6 14
Zuiderkempen    
1 De Kegelaars 6 24
2  De Schakelaars 6 17
3 De Bowlers 5 14
4 De Vogelzangers 5 11
LEIDER INDIVIDUEEL HANDICAP EN SCRATCH CERA
           
ZATERDAG REEKSEN
  DAMES SCRATCH   DAMES HANDICAP
1 Lemmens Nicole Vennebowlers 2 1 Verbraeken Linda Bowling Dots
2 Hermans Joke Vennebowlers 2 2 Sas Ilse Vennebowlers 1
3 Snauwaert Liesbeth Bowling Dots 3 Lemmens Nicole Vennebowlers 2
           
  HEREN SCRATCH   HEREN HANDICAP
1 Corneille Jan Vennebowlers 2 1 Corneille Jan Vennebowlers 2
2 Diels Luc Keibowlers 2 Serneels Koen Vennebowlers 2
3 De Baerdemaekers Kris t Vosje 3 Willekens Guy Keibowlers
           
MIDWEEK REEKSEN
  DAMES SCRATCH   DAMES HANDICAP
1 Chody France  Schakelaars 1 Swinnen Roza St Elisabeth
2 Van Roey Josette Schakelaars 2 Smets Hilde Allesomsmijters
3 Kerf Cindy Tandem 3 Kerf Cindy Tandem B
           
  HEREN SCRATCH   HEREN HANDICAP
1 Creemers Xavier Tandem A 1 Geuens Philip Strikers
2 Van De Weyer Geert Strikers 2 Verjans Kevin  Tandem B
3 Van Genechten Nico Vogelzangers 3 Van De Weyer Geert Strikers